Pregled septembra

Novo šolsko leto se je začelo, posebej lepo in svečano za naše prvošolce, zanimivo pa jim je bilo tudi v nadaljevanju meseca.

Mnogi učenci so že v prvih tednih prijetno toplo septembrsko vreme izkoristili v šoli v naravi. Četrtošolci so preživeli nekaj dni v hrvaških Selcah, učenci tretjih razredov pa so se plavanja učili v Termah Čatež. Učenci OPP pa so uživali v Tolminu ob reki Soči.

Učenci prve triade so si ogledali čudovito glasbeno predstavo Zvoki s severa. Mnogi delavci in učenci naše šole pa smo se pridružili odmevni dobrodelni prireditvi Bistrc za Slovenijo.

Učenci predmetne stopnje so se povzpeli na Kozlek, Ahec, Snežnik in Slavnik in tako opravili prvi planinski vzpon v tem šolskem letu.

Posebej ponosni pa smo, da smo ponovno prejeli nagrade ekošole in tako postali eko vzorniki.