Šola v naravi

Učenci tretjih razredov so od 5. do 8. septembra opravili 20-urni plavalni tečaj v Termah Čatež.

Najprej so opravili plavalni preizkus, nato pa so v zunanjih bazenih izboljševali veščino plavanja, spoznavali nove plavalne tehnike ter se zabavali na različnih atraktivnih vodnih igralih. Ker nam je vreme dobro služilo, smo prosti čas izkoristili za sprehode v okolici zdravilišča, sladkanje s sladoledom in igre z žogo. Ob večerih smo se zabavali ob plesno-glasbenih nastopih animatorja in celo z obiskom otroške igralnice v stilu Las Vegasa. Vsekakor so tudi odlični hotelski obroki pripomogli, da smo se vsi odlično počutili.

Učenci so v letni šoli v naravi pridobivali nove izkušnje in znanja, se urili v samostojnosti in odgovornosti ter tkali nove prijateljske vezi s svojimi sošolci.

Učiteljici 3. razredov