SPREJEM PRVOŠOLK IN PRVOŠOLCEV

V ponedeljek, 2. 9. 2024, smo v šolske prostore po dolgem poletju najprej sprejeli učence od 2. do 9. razreda, nato pa je ob 9.00 sledil sprejem naših prvošolk in prvošolcev, ki jih je v letošnjem šolskem letu 25 in bodo vključeni v 1. a razred.

Prvi šolski dan jih je s plesno glasbeno predstavo pozdravila Mojca Robič, s katero so zaplesali in zapeli ter tako hitro pozabili na tremo in strah, ki sta prisotna ob tako pomembnem koraku, kot je vstop v osnovno šolo. Nato pa je vsak izmed njih prejel rumeno rutko, zaščitni znak, ki jih bo spremljal celo šolsko leto, na koncu pa smo se vsi skupaj posladkali še s torto in si na hitro uspeli razgledali vse šolske prostore, medtem ko so si starši izmenjali pomembne informacije z razredničarko.

Otroci so bili pogumni in radovedni že prvi šolski dan, zato jim želimo, da prav taki ostanejo celo šolsko leto!

Svetovalna delavka Anja Zalar