Pregled decembra

Letošnji december je bil posebej čaroben, saj smo sredi meseca pripravili praznično prireditev za starše. Drug drugemu smo poklonili največ – naš čas. Koledarsko leto smo zaključili tudi z drugimi praznično obarvanimi dejavnostmi. Učenci neobveznega izbirnega predmeta Umetnost so si v Lutkovnem gledališču Ljubljana ogledali gledališko predstavo z naslovom Bleščivka. V šolski knjižnici so se zbrali na že dvajsetem medgeneracijskem branju – tokrat prednovoletno obarvanem. Planinci so si čarobni december ustvarili z lučkami, ko je naša šola organizirala nočni pohod na Drago. Sedmošolki sta vodili ustvarjalno delavnico “Likovni prijatelji” za učence 2.in 3. razreda, na kateri so ustvarjali novoletne voščilnice. Učenci OPP so ustvarili svojo igračo – tangram, mesec pa zaključili – kje drugje kot – na drsališču. Prisrčno vzdušje so si pričarali tudi drugošolci. Zadnji dan nas pa nas je obiskal tudi sam Dedek Mraz in nas bogato obdaril.

V novem letu vam voščimo vse dobro! Tukaj je naše praznično voščilo.