Kolesarska dirka po Sloveniji – 3. etapa

V petek, 16. junija, smo bili priča zgodovinskemu športnemu dogodku za naše kraje. Skozi Ilirsko Bistrico je namreč prvič potekala etapa kolesarske dirke po Sloveniji. Navijanju za najboljše kolesarje se je pridružila tudi naša šola.

Že teden pred dirko smo z učenci sodelovali v snemanju promocijskega filma.

Učenci so ustvarili navijaški transparent z logotipom dirke, s telesi izoblikovali črki AŽ, prva triada in 4. razred je navijala s svojimi zelenimi zastavicami, punce, vključene v interesno dejavnost Hip hop, pa so zaplesale.

Na dan kolesarske dirke smo se vsi učenci in zaposleni šole odpravili z zastavami in navijaškimi transparenti do krožišča pri Mikozi in pošti. Tam smo pričakali kolesarsko karavano in jo z navdušenjem pospremili na nadaljnjo pot proti Kosezam.

Na tem mestu se tudi zahvaljujemo TIC-u Ilirska Bistrica za donacijo materiala in si želimo še več dogodkov, kot je bil ta.

Učiteljica Mojca Prosen Batista