Spoštovani starši!

Glede na trenutne razmere pri širjenju koronavirusa so bili na Občini Ilirska Bistrica sprejeti nekateri dodatni ukrepi na osnovnih šolah (predvidoma bodo veljali 12. in 13. 3. 2020):

• Po učence prihajajte samo tisti starši, stari starši in ostali, ki ste popolnoma zdravi!
  • V šolski stavbi se zadržujte samo toliko časa, kot je nujno potrebno.
  • Starši, stari starši in drugi, ki prihajate z mlajšimi učenci v šolo zjutraj, učence pustite pred šolo oziroma pred vhodom v šolsko stavbo tako, da sami vstopijo vanjo.
  • Starši in ostali, ki prihajate po učence po pouku, v podaljšano bivanje ali varstvo vozačev, si morate pred vstopom v šolsko stavbo razkužiti roke z razkužilom, ki bo dostopno na vhodu, kjer bo prisoten tudi dežurni učitelj.
  • Odpovedane so govorilne ure.

Prosimo vas, da v skrbi za zdravje učencev dosledno upoštevate vsa navedena navodila!

Ilirska Bistrica, 12. 3. 2020

mag. Karmen Šepec