Šola v naravi Rakov Škocjan

Učenci 7. razredov smo se po končanih počitnicah, v sredo, 3. 5. 2017, z veseljem odpravili v šolo v naravi. Z avtobusom smo se odpeljali v Center šolskih in obšolskih dejavnosti Rakov Škocjan.

Ko smo prispeli, so nas prijetno sprejeli in nam predstavili okolico in program. Nadaljevali smo s krajšim pohodom. Ogledali smo si veliki in mali naravni most, Zelške jame, spustili smo se po ziplineu …  Skupaj smo se družili in zabavali, bili smo pravi sostanovalci in sosedje, poleg povezanosti pa smo bili tudi tekmovalci v pospravljanju sob. Zadovoljni smo se v petek vrnili domov, čeprav bi raje ostali. Zahvala pa gre tudi razredničarkama učiteljicama Sonji Ličan in Heleni Pirih Rosa ter učiteljem iz Rakovega Škocjana.

V tem CŠOD-ju smo doživeli tri izjemne dni. Ugotovili smo, da ima narava poseben čar in da se tega premalo zavedamo.

Ana Samokec in Maja Volk