Popoldanske govorilne ure

Popoldanske govorilne ure potekajo vsak prvi delovni ponedeljek v mesecu ob 17.30.

5.10.2020 1.3.2021
2.11.2020 12.4.2021
7.12.2020 3.5.2021
4.1.2021 7.6.2021
1.2.2021  

Dopoldanske govorilne ure

Priimek Ime Dan  Ura Elektronski naslov Telefon
B. Blokar Gabriela PON 8.20 – 9.05 gabi.blokar@o-azilb.si 05 711 02 67
Baša Nadja  PON 8.20 – 9.05 nadja.basa@o-azilb.si 051 26 00 53
Benigar Kaluža Damjana PET 9.10 – 9.55 damjana.benigar-kaluza@o-azilb.si 051 26 00 54
Boštjančič Iris  TOR 11.55 – 12.40 iris.bostjancic@o-azilb.si 051 26 00 54
Bratović Marta SRE 11.55 – 12.40   051 26 00 54
Brne Vodopivec Doris TOR 8.20 – 9.05 doris.brne-vodopivec@o-azilb.si 051 26 00 53
Čekada Damjana ČET 8.20 – 9.05 damjana.cekada@o-azilb.si 051 26 00 54
Dekleva Darinka SRE 8.20 – 9.05 darinka.dekleva@o-azilb.si 05 711 02 63
Dekleva Sonja TOR 10.15 – 11.00 sonja.dekleva@o-azilb.si 051 26 00 54
Đurković Karla PON 11.05 – 11.50 karla.durkovic@o-azilb.si 051 26 00 53
Frank Benjamina  **      
Frank Vera SRE 8.20 – 9.05   051 26 00 53
Glavaš Doris ČET 10.15 – 11.00 doris.glavas@o-azilb.si 051 26 00 54
Grahor Matej PON 10.15 – 11.00 matej.grahor@o-azilb.si 040 13 64 48
Gržina Darinka TOR 10.15 – 11.00 darinka.grzina@o-azilb.si 051 26 00 53
Hofman Anja TOR 11.55 – 12.40 anja.hofman@o-azilb.si 051 26 00 53
Hozner Tanja SRE 9.10 – 9.55 tanja.hozner@o-azilb.si 051 26 00 53
Hrovatin Milanka SRE 11.55 – 12.40 milanka.hrovatin@o-azilb.si 051 26 00 53
Hrvatin Erik SRE 9.10 – 9.55 erik.hrvatin@o-azilb.si 051 26 00 53
Husu Violeta TOR 8.20 – 9.05 violeta.husu@o-azilb.si 05 711 02 62
Jagodnik Nadja TOR 11.05 – 11.50 najda.jagodnik@o-azilb.si 051 26 00 54
Jenko Barbara PON 9.10 – 9.55   05 711 02 65
Jenko Ljubica SRE 10.15 – 11.00 ljubica.jenko@o-azilb.si 051 26 00 54
Jenko Mavrič Martina SRE 7.30 – 8.15   051 26 00 54
Kocjančič Adrijana PET 10.15 – 11.00    
Kosič Mateja PON 11.05 – 11.50 mateja.kosic@guest.arnes.si 05 711 02 62
Ličan Sonja ČET 10.15 – 11.00 sonja.lican@o-azilb.si 051 26 00 53
Muha Irena PET 11.05 – 11.50 irena.muha@o-azilb.si 051 26 00 54
Olenik Nataša PET 11.05 – 11.50 natasa.olenik@o-azilb.si 051 26 00 53
Piljić Ines SRE 10.15 – 11.00 ines.piljic@o-azilb.si 051 26 00 53
Pirih Rosa Alenka PET 9.10 – 9.55 alenka.pirih-rosa@o-azilb.si 051 26 00 53
Prelec Mojca PON 11.05 – 11.50   051 26 00 54
Primc Helena PON 10.15 – 11.00 helena.primc@o-azilb.si 051 26 00 54
Prosen Batista Mojca ČET 11.55 – 12.40 mojca.prosen-batista@o-azilb.si 05 711 02 62
Rolih Marta ČET 11.55 – 12.40 marta.rolih@o-azilb.si 051 26 00 54
Rolih Nataša PET 11.55 – 12.40   051 26 00 54
Sedmak Elena PET 10.15 – 11.00   051 26 00 53
Slosar Jurečič Maja PET 11.55 – 12.40 maja.jurecic@o-azilb.si 05 711 02 62
Stopar Pangerc Anja PET 11.05 – 11.50 anja.stopar-pangerc@o-azilb.si 05 711 02 67
Udovič Rihard SRE 11.05 – 11.50 rihard.udovic@o-azilb.si 05 711 02 65
Valenčič Marina SRE 10.15 – 11.00 marina.valencic@o-azilb.si 05 711 02 62
Vičič Tatjana ČET 9.10 – 9.55 tatjana.vicic@o-azilb.si 051 26 00 53
Vičič Jagodnik Maja SRE 7.30 – 8.15   05 711 02 62
Vičič Pugelj Zdenka TOR 8.20 – 9.05 zdenka.pugelj@o-azilb.si 051 26 00 54
           

** Nadomešča Anja Stopar Pangerc