Popoldanske govorilne ure

Popoldanske govorilne ure potekajo vsak prvi delovni ponedeljek v mesecu ob 17.30.

4.10.2021 7.3.2022
8.11.2021 4.4.2022
6.12.2021 9.5.2022
3.1.2022 6.6.2022
14.2.2022  

Dopoldanske govorilne ure

Priimek Ime Dan  Ura Elektronski naslov Telefon
B. Blokar Gabriela PET 8.20 – 9.05 gabi.blokar@o-azilb.si 05 711 02 67
Baša Nadja TOR 9.10 – 9.55 nadja.basa@o-azilb.si 051 26 00 53
Benigar Kaluža Damjana PET 11.05 – 11.50 damjana.benigar-kaluza@o-azilb.si 051 26 00 54
Boštjančič Iris TOR 9.10 – 9.55 iris.bostjancic@o-azilb.si 051 26 00 54
Bratović Marta PON 7.30 – 8.15 marta.bratovic@o-azilb.si 051 26 00 54
Brne Vodopivec Doris **   doris.brne-vodopivec@o-azilb.si 051 26 00 53
Čekada Damjana TOR 10.15 – 11.00 damjana.cekada@o-azilb.si 051 26 00 54
Dekleva Darinka     darinka.dekleva@o-azilb.si 05 711 02 63
Dekleva Sonja SRE 10.15 – 11.00 sonja.dekleva@o-azilb.si 051 26 00 54
Đurković Karla PON 10.15 – 11.00 karla.durkovic@o-azilb.si 051 26 00 53
Frank Benjamina PON 11.55 – 12.40    
Frank Vera PON 10.15 – 11.00   051 26 00 53
Glavaš Doris ČET 10.15 – 11.00 doris.glavas@o-azilb.si 051 26 00 54
Grahor Matej PON 10.15 – 11.00 matej.grahor@o-azilb.si 040 13 64 48
Gržina Darinka TOR 8.20 – 9.05 darinka.grzina@o-azilb.si 051 26 00 53
Hofman Anja TOR 10.15 – 11.00 anja.hofman@o-azilb.si 051 26 00 53
Hozner Tanja ČET 9.10 – 9.55 tanja.hozner@o-azilb.si 051 26 00 53
Hrovatin Milanka PET 9.10 – 9.55 milanka.hrovatin@o-azilb.si 051 26 00 53
Hrvatin Erik PET 8.20 – 9.05 erik.hrvatin@o-azilb.si 051 26 00 53
Husu Violeta TOR 11.05 – 11.50 violeta.husu@o-azilb.si 05 711 02 62
Jagodnik Nadja ČET 9.10 – 9.55 najda.jagodnik@o-azilb.si 051 26 00 54
Jenko Barbara PON 10.15 – 11.00   05 711 02 65
Jenko Ljubica TOR 11.55 – 12.40 ljubica.jenko@o-azilb.si 051 26 00 54
Jenko Mavrič Martina SRE 7.30 – 8.15   051 26 00 54
Kocjančič Adrijana SRE 11.05 – 11.50    
Kosič Mateja PON 10.15 – 11.00 mateja.kosic@guest.arnes.si 05 711 02 62
Ličan Sonja PON 9.10 – 9.55 sonja.lican@o-azilb.si 051 26 00 53
Muha Irena TOR 11.05 – 11.50 irena.muha@o-azilb.si 051 26 00 54
Olenik Nataša SRE 11.05 – 11.50 natasa.olenik@o-azilb.si 051 26 00 53
Pirih Rosa Alenka SRE 10.15 – 11.00 alenka.pirih-rosa@o-azilb.si 051 26 00 53
Poklar Iris     iris.poklar@o-azilb.si  
Prelec Mojca ***     051 26 00 54
Primc Helena TOR 11.55 – 12.40 helena.primc@o-azilb.si 051 26 00 54
Prosen Batista Mojca PON 10.15 – 11.00 mojca.prosen-batista@o-azilb.si 05 711 02 62
Rolih Marta TOR 10.15 – 11.00 marta.rolih@o-azilb.si 051 26 00 54
Rolih Nataša PON 8.20 – 9.05   051 26 00 54
Sedmak Elena PET 8.20 – 9.05   051 26 00 53
Slosar Jurečič Maja ČET 10.15 – 11.00 maja.jurecic@o-azilb.si 05 711 02 62
Spetič petra ČET 10.15 – 11.00    
Udovič Rihard     rihard.udovic@o-azilb.si 05 711 02 65
Valenčič Marina TOR 11.05 – 11.50 marina.valencic@o-azilb.si 05 711 02 62
Vičič Tatjana ČET 8.20 – 9.05 tatjana.vicic@o-azilb.si 051 26 00 53
Vičič Jagodnik Maja SRE 11.55 – 12.40   05 711 02 62
Vičič Pugelj Zdenka TOR 8.20 – 9.05 zdenka.pugelj@o-azilb.si 051 26 00 54
Zadnik Karin PET 9.10 – 9.55 karin.zadnik@o-azilb.si  

** na porodniškem dopustu. Nadomešča Karin Zadnik.

*** na porodniškem dopustu. Nadomešča Mojca Prosen Batista