Obvestilo o izvajanju vzgojno-izobraževalnega dela

Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da je Vlada Republike Slovenije za sedem dni podaljšala ukrepe za zajezitev in obvladovanje epidemije covid-19. To pomeni, da ostaja v veljavi sklep ministrice o izobraževanju na daljavo. Obenem nam sporoča informacijo o predvidenem vračanju učenk in učencev v šole. Vključitev vsaj dela učenk in učencev v šolske klopi je verjetnejša, če se bomo vsi potrudili izboljšati epidemiološko situacijo v Sloveniji, od 7. 12. 2020 dalje. Najprej naj bi se v šole vrnile učenke in učenci od 1. do vključno 3. razreda ter učenke in učenci, vključeni v prilagojeni program.

Da bi to uresničili, vas prosimo, spoštovani starši, da tudi v zasebnem življenju upoštevate priporočila NIJZ, ki za čas trajanje epidemije odsvetuje druženje z drugimi osebami izven družine.

V želji po čimprejšnjem snidenju v živo, vas lepo pozdravljam.

Karmen Šepec, ravnateljica

Ilirska Bistrica, 27. 11. 2020