Atletsko tekmovanje v mnogoboju

V ponedeljek, 14. 11. 2022, se je na OŠ Antona Žnideršiča odvijal atletski mnogoboj treh občin: Il. Bistrica, Pivka in Postojna.

Povabilu Tekaškega društva Bistrc Ilirska Bistrica so se odzvali atleti iz društev omenjenih občin in iz šol Antona Žnideršiča in Dragotina Ketteja. Pomerili smo se v troboju, in sicer v suvanju težke žoge, teku na 30 m in v skakanju v daljino z zaletom. Tekmovala sem za OŠ A. Žnideršiča in osvojila  3. mesto v svoji starostni kategoriji. Zelo sem zadovoljna z rezultatom. Najbolj pomembno pa je, da smo se vsi imeli lepo.

Neja Grlj

Za šolo so tekmovali še:

Alex Iskra, 1. mesto

Hana Barak, 1. mesto

Žan Grlj, 1. mesto

Mark Logar, 2. mesto

Žiga Moličnik, 2. mesto

Andraž Tomšič, 2. mesto

Matej Mahne, 4. mesto

Za Tekaško društvo Bistrc pa so tekmovali:

Ela Primc, 2. mesto

Zoya Brne, 2. mesto