Prvo srečanje šolskega parlamenta

Predstavniki razredov so se v ponedeljek, 11. oktobra, zbrali na 1. srečanju šolskega parlamenta, ki je zaradi covid omejitev potekalo kar zunaj v amfiteatru ob šoli. Zbrane je najprej nagovorila nova ravnateljica mag. Ines Piljić in jim zaželela uspešno delo. Učenci so v parih in skupaj diskutirali o različnih temah, ki so jih sami izpostavili. Učenci so pohvalili vzdušje v svojih razredih, v katerih vlada sodelovanje, pomoč, solidarnost. Dotaknili so se šolske opreme ter računalniške opremljenosti. Izrazili so svoje želje glede šolske prehrane in dodatnih dejavnosti na šoli.  Ob koncu srečanja smo se pogovorili še o praznovanju 30-letnice. Učenci so zbrali ideje, kako bi lahko obeležili to obletnico.

Učitelji, zaposleni in vodstvo šole bomo skušali upoštevati želje in pričakovanja učencev.

Koordinatorica šolskega parlamenta Anja Hofman