Pouk na daljavo v 1. B

Dragi učenci in starši,

za nami je sedem tednov pouka na daljavo. Prepričani sva, da smo se v tem času veliko naučili, čeprav nismo hodili v »ta pravo« šolo. Zagotovo smo se naučili ceniti šolo kot jo poznamo že stoletja in da tehnologija, naj bo še tako napredna, ni vsemogočna in težko nadomesti učitelja. Potrebna sta bila čas in veliko strpnosti, da smo vsi skupaj sprejeli nov način šolanja. Zahvala in pohvala vam otroci in starši, za vztrajnost, dobro voljo, sodelovanje,  odzivnost in veliko energije za dodatno – šolsko delo. Samo skupaj smo lahko opravili to zahtevno nalogo. Dokaz, da ste bili zares zelo uspešni so fotografije, ki ste jih pridno pošiljali v spletno učilnico. Uredili sva jih v video, ki nam bo za vedno ostal v spomin na ta nenavaden čas pouka na daljavo. Bili ste krasni sodelavci in učenci.

Najina velika želja je, da se v novem letu vidimo v »ta pravem« 1.b razredu. Srečno in zdravo 2021. Hvala.

Adrijana in Marta

Kliknite na spodnjo povezavo in si oglejte , kaj vse ste v tem času ustvarili.

POUK NA DALJAVO 1.B