IZVAJANJE VZGOJNO-IZOBRAŽEVALNEGA DELA OD 16. 11. 2020

Spoštovani starši!

Vlada RS je ob epidemioloških razmerah v državi v četrtek, 12.11.2020, sprejela odločitev o podaljšanju trenutno veljavnih ukrepov za področje vzgoje in izobraževanja. Zaradi še vedno kritične epidemiološke situacije se bo vzgojno-izobraževalno delo v osnovnih šolah, osnovnih šolah s prilagojenim programom ter glasbenih šolah za vse učence izvajalo na daljavo tudi od 16. 11. 2020 dalje.

Pouk bo tako kot v preteklem tednu potekal na daljavo, preko ARNES spletnih učilnic. Vse informacije v zvezi z delom na daljavo vam bodo tudi naprej posredovali razredniki in posamezni učitelji.

Glede komunikacije s šolo veljajo informacije, ki smo vam jih posredovali 6. 11. 2020.

Še vedno velja, da učence lahko naročite na topli obrok, ki ga pripravimo v naši šolski kuhinji. Za nekatere učence, ki izpolnjujejo pogoje, je brezplačen, lahko pa ga naročite proti plačilu (2,28 eur.). Kontaktna oseba na šoli je svetovalna delavka: darinka.dekleva@guest.arnes.si.

V upanju, da se čimprej vrnemo v šolo, vas lepo pozdravljam.

Karmen Šepec, ravnateljica

Ilirska Bistrica, 14. 11. 2020