Obvestilo 1. šolski dan

Dragi učenci in učenke, spoštovani starši!

Torek, 1. september 2020, je prvi šolski dan in pričetek pouka za vse učence. Veseli smo, da se bo 364 učenk in učencev naše šole vrnilo v šolske klopi, čeprav z nekaterimi posebnostmi in omejitvami, ki nam jih prinaša »korona čas«. Želimo si, da bi šola ostala odprta celo šolsko leto in da bi tako v zdravem in varnem okolju uresničili cilje vzgojno-izobraževalnega procesa.

Posredujemo vam nekaj najpomembnejših informacij ob začetku šolskega leta:

• Potek pouka 1. šolski dan:
    • 1. razredi: srečanje ob 9. uri v šolski jedilnici
    • vsi ostali razredi: od 8.20 do 12.40.
  • Učenci od 2. do 5. razreda ter OPP naj 1. šolski dan s seboj prinesejo šolsko torbo z vsemi potrebščinami, preostali učenci pa beležko in pisalo.
  • Vsi učenci (razen prvošolcev) naj imajo s seboj šolske copate.
  • Malica bo organizirana za vse učence že prvi šolski dan, kosilo pa od srede, 2. septembra 2020 dalje.
  • Kot običajno bo že prvi šolski dan organizirano jutranje varstvo (6.15 do 8.15) za učence vozače in tiste učence od 1. do 5. razreda, ki jih v šolo pripeljejo starši. Ostali učenci iz mesta naj v šolo pridejo ob 8.10.
  • Podaljšano bivanje bo organizirano od prvega šolskega dne dalje. Tisti starši, ki bodo svoje otroke iz podaljšanega bivanja prevzeli osebno pred šolo, lahko to storijo: po kosilu, ob 14.15, 15.15 ali kasneje ob dogovorjeni uri.
  • Šolski prevozi bodo organizirani kot v lanskem šolskem letu, urnike si lahko ogledate na spletni strani šole.
  • Roditeljski sestanki za starše bodo organizirani do 20. septembra 2020.

Vse ostale informacije glede priporočil in zahtev v zvezi s preprečevanjem širjenja okužbe Covid – 19 si lahko preberete v predhodnih obvestilih.

Želimo vam prijeten začetek novega šolskega leta!

mag. Karmen Šepec