Pravila ravnanja na šoli v času razbremenilnih ukrepov COVID-19

Da bo vrnitev v šolske klopi za učence prve triade varna in kar se da prijetna, smo na šoli pripravili Pravila ravnanja v času razbremenilih ukrepov. V branje jih priporočamo tudi staršem. Svetujemo, da svojim otrokom na kratko poveste, kako bodo zadeve potekale ob prihodu prvi šolski dan (povzetek bistvenih korakov ste dobili v sporočilu razredničark) in jih morda opozorite na najbolj bistvena pravila, ki bodo veljala (vzdrževanje medosebne razdalje, pogostejše umivanje rok). Naj pa vas prav nič ne skrbi. O vsem, kar morajo učenci vedeti in upoštevati, jih bomo seznanili in naučili v šoli.

Z nami so že učenci od prvega do petega razreda ter devetošolci. Dosedanje izkušnje s postopnim vračanjem v šolo so zelo dobre. Sedaj že komaj čakamo tudi vas, dragi šesto-, sedmo- in osmošolci.