Na daljavo iz učilnice 5. a

Za nami sta dva tedna šole na daljavo. Malo že naveličani, malo utrujeni, malo že siti vsega, pa vendarle obogateni z novimi izkušnjami in znanji gremo naprej. Četudi nam že zmanjkuje motivacije, sem prepričana, da bomo skupaj zmogli. Izkušnje zadnjih dveh tednov so pokazale, da so učenci večinoma nalog zelo uspešno opravili. Pri večini sem ugotovila doslednost in natančnost, kar kaže odgovoren odnos do dela tako staršev kot tudi otrok. Po organizaciji urnikov, ki so mi jih učenci poslali, sem ugotovila, da vsak dan porabijo za šolo povprečno 3-4 ure. Nekateri učenci pa si šolsko delo razdelijo na dopoldanski in popoldanski čas. Dragi starši, hvala vam za sodelovanje in podporo!

Učenci, vam pa bi rada povedala, da vas sedaj že prav pošteno POGREŠAAAAAM!!!! Doma je vse tiho, nihče me ne moti, nihče ne kriči, nikogar ni, ki bi mi nagajal … En sam DOLGČAS, vam povem! In še sreča, da obstaja ŠOLA NA DALJAVO, da dobim vašo pošto in vaše čudovite izdelke in vaše komentarje in vsaj preko zapisane besede kaj poklepetamo. In kot zgleda bo »korona stanje« še trajalo. Vsak dan bolj zaostrujejo ukrepe glede varnosti pred okužbo in ni druge kot, da se teh navodil držimo. Bodimo skupaj tako, da smo narazen! Bodimo močni tudi, ko nam je hudo ali težko! Čas, ki ga živimo, je za vse nas naporen in poln skrbi. Prilagam nekaj vaših izdelkov v želji, da nam polepšajo dni!

Učiteljica Damjana Benigar Kaluža