Obvestilo – nujno varstvo otrok

Uredba o prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih določa, da ta prepoved ne velja v primeru organizacije nujnega varstva otrok staršev, ki morajo opravljati delovno obveznost na delovnem mestu v sektorjih kritične infrastrukture ali na področju nacionalne varnosti, do vključno 5. razreda osnovne šole. Nujno varstvo se izkazuje s pisno izjavo delodajalca pri katerem so starši zaposleni (pridobi starš).

V kolikor kateri od staršev potrebuje nujno varstvo, to prosim sporočite na e- naslov: karmen.sepec@guest.arnes.si.

Ilirska Bistrica, 14. 3. 2020                                             mag. Karmen Šepec, ravnateljica