Praznični koncert Glasbene šole Ilirska Bistrica

V petek, 6. 12. 2019, smo se učenci predmetne stopnje udeležili prazničnega koncerta naše glasbene šole. Zbrali smo se v dvorani na Domu na Vidmu ob 10.30. Nagovoril nas je ravnatelj glasbene šole, gospod Martin Lenarčič. Kot prvi se je predstavil kitarski orkester, nato smo prisluhnili godalnemu orkestru in še pihalnemu orkestru. Takoj za njimi so nastopile baletke in nas popeljale v svet Hrestača. Sledili so še solisti na raznih inštrumentih; na klavirju, flavti, harmoniki in saksofonu, z njimi se je koncert tudi končal. Imeli smo tudi čast slišati nov koncertni klavir, najnovejšo pridobitev Doma na Vidmu. Učenci smo z zadovoljstvom zapustili dvorano in se veselili naslednjega takega dogodka.

Hana Logar, 8. a