Občinsko tekmovanje v nogometu

V torek, 20. 11. 2019, je v dvorani osnovne šole Antona Žnideršiča potekala prva tekma na občinskem tekmovanju v nogometu med osnovnimi šolami. Odigrala se je nogometna tekma med OŠ Dragotina Ketteja in našo šolo. Igrali so učenci iz 8. in 9. razreda. Na začetku tekme sta bili ekipi izenačeni, po nekaj minutah igre je naša ekipa začela razbijati nasprotnikovo obrambo. Prvi gol za našo šolo je zadel devetošolec Belmin Alibalić, druga dva pa Jan Primožič iz 8. razreda. V zadnjih minutah tekme je nasprotnik Klemen Rolih zadel gol za OŠ Dragotina Ketteja in tako se je tekma končala z rezultatom 3:1 za naše. Šolska nogometna ekipa se bo pomerila še z drugimi ekipami ilirskobistriških osnovnih šol.