Sprejem prvošolcev

Letos je šolski prag prestopilo 38 prvošolk in prvošolcev. Prvošolce in njihove starše je nagovorila gospa ravnateljica Karmen Šepec ter jim zaželela uspešno šolanje. Skupaj smo si ogledali glasbeno pravljico Miška išče prijatelja v izvedbi učenk 4. razredov Neobveznega izbirnega predmeta Umetnost pod vodstvom mentorice Maje J. Slosar. Mali korenjaki so dobili rumene rutice, ki bodo skrbele za njihovo vidnost v cestnem prometu. Za prav nepozaben prvi šolski dan pa so se najmlajši šolarji posladkali še s torto. Pogumno in polni pričakovanj so odkorakali v učilnice.

Našim prvošolarjem in njihovim staršem želimo, da bi bila novo začeta pot življenja, po kateri bodo hodili, prijazna in izkustvena.

Učiteljice 1. razredov