Ponovno uspeh na natečaju

Osnovna šola Antona Žnideršiča se že enajst let udeležuje nagradnega natečaja Naj izdelek. Tekmovanje organizira založba Izotech.

Učiteljice na natečaj pošljejo CD s slikami izdelkov, ki so izdelani iz gradiv, ki se nahajajo v učbeniških kompletih za pouk tehnike in tehnologije. Ocenjevalna komisija izbere najboljše izdelke na podlagi izvirnosti, varnosti, oblikovanosti, dodelanosti in tenkočutnosti za obliko in funkcijo.

Pod mentorstvom učiteljice Tatjane Vičič je sodelovalo 81 učencev od šestega do osmega razreda, ki so prejeli prvo nagrado. Pod mentorstvom Nataše Olenik je sodelovalo 6 učencev, ki zasedli tretje mesto.

Za nagrado učenci prejmejo kemični svinčnik, šola pa različne pripomočke za ustvarjanje.

Že vsa leta sodelovanja je naša šola zelo uspešna, vsako leto prejeme prvo mesto, izjemi sta bili le šolski leti 2008/09 in 2010/11, ko smo prejeli 2. mesto.

A. S. , M. V., M. M., T. Ž.