Delavnice v OŠ Cerknica

V četrtek, 6. 12. 2018, smo se nadarjeni in pridni učenci odpravili na zanimive delavnice v Osnovno šolo v Cerknici. Na začetku smo se učenci in mentorji iz vseh šol zbrali v jedilnici, kjer smo na kratko predstavili svojo šolo. Nekateri so peli, spet drugi pa plesali. Mi smo se predstavili z nastopom Lare Rolih in Maje Primc na violini in s kratko predstavitvijo šole. Po zanimivem uvodu smo se po skupinah odpravili na delavnice, ki smo si jih predhodno izbrali: 3D tiskanje, kuhanje, Kamera te gleda, mnoga ročna dela, telovadba in mnoge druge. Trajale so približno uro in pol. Po koncu zelo poučnih in zanimivih delavnic smo se ponovno zbrali v jedilnici,  kjer nas je pričakala okusna malica. Po malici smo se poslovili drug od drugega in se polni novega znanja odpravili domov.

Lara Rolih in Klemen Bergoč, 7. a, b